Dan Stranjančana, Sveta Ana - Bijeda i Gospa od Anđela

Kreirano: Nedjelja, 16 Srpanj 2017 Napisao/la Josip Anušić

11 05 08 1021

Dan Stranjančana je subota 29. srpnja. Misa se održava kod križa u Ljevarima s početkom u 10.30 sati.

Sveta Ana posebno se slavi na Bijedi i ove godine se slavlje prenosi na 30. srpnja, nedjelja s početkom u 10.30 sati. Prije mise moljenje opijela, molitve odrješenja.

Gospa od Anđela, ova naša svetkovina slavi se u srijedu 02. 08. pučku svetu misu u 10,30 sati slavit će biskup Franjo. Tada ćemo blagosloviti novo zvono koje je nabavljeno vašim prilozima. Isto je ovih dana ovdje dopremljeno. Još jednom hvala svima koji su svojim prilogom pomogli nabavku novog zvona, a tko je još u mogućnosti pomoći, može to učiniti.

Kada se uzme od Dana Stranjančana pa do Gospe od Anđela, u 5 dana 3 velika događanja. Treba sebi organizirati vrijeme jer je lijepo sve to obići i nekoga sresti.

 Sezona je godišnjih odmora, nađite vremena i dođite! Uveličajte ova misna slavlja!

Sveti Ilija je zaštitnik Bosne, a nama je važan jer je zaštitnik sela Kuljana u župi Barlovci. Misa je i ove godine na sam dan, dakle, ne prenosi se na nedjelju, već je u četvrtak 20.7.2017. s početkom u 10.30 sati kod dobro nam poznate kapelice u Jakobašićima ispod hrastova.

Hitova: 19472

OVDJE SU:

Imamo 83 gosta i nema članova online