Raspored blagoslova polja 2022.

Kreirano: Nedjelja, 10 Travanj 2022 Napisao/la Josip Anušić

FILE0207
Proljeće je došlo, kalendarski. Danas je Cvjetnica, a onda slijedeće nedjelje najveći i najradosniji blagdan svih kršćana: USKRS. Iza Uskrsa, od Jurjeve, navikli smo po mjestima naše župe odlaziti na blagoslov polja u godinama kada smo ista polja orali i zasijavali sjemenjem od kojih smo u ljeto i jesen očekivali plodove za našu hranu i hranu za našu živinu. Mnogi od nas, i sada kada nismo na tim poljima, radosno dolazimo čim naš župnik oglasi da će biti misa i blagoslov polja. Evo, fra Ivo je poslao raspored blagoslova polja za ovu godinu. Na sve zokazane datume misa i blagoslov započinju u 11 sati, na svim mjestima.

• subota, 23.4. - Dikevci,
  • nedjelja, 24.4. - Bijeda,
  • nedjelja, 1.5.- Batkovića groblje,
  • nedjelja, 8.5.- Ojdanića brdo,
  • nedjelja, 15.5.- KuIjani,
  • nedjelja, 29.5. iza Spasova, Crkvene.

Pozdrav svima. Nadam se i radujem susretu s mnogima od vas. Ove koronske mjere popustile su u cijeloj Evropi, pa i oko nas. Dakle, nema izgovora za propuštanje dolaska. Živjeli i sretan vam Uskrs.

Imamo 53 gosta i nema članova online