Uskrs u župnoj crkvi u Barlovcima

Kreirano: Četvrtak, 27 Ožujak 2008 Napisao/la Josip Anušić

Ovaj vikend, kaš što ste već mogli naslutiti, bio sam u župi Barlovci i redovito pohodio na bogoslužje Vazmenog bdjenja, misu na nedjelju Uskrsa i Uskrsni ponedjeljak. Dio atmosfere sa vazmenog bdjenja u subotu večer već ste mogli vidjeti istog dana. Uskrsnu misu donosim vam u cijelosti kroz tri filma-clipa. Napominjem da je na ovoj misi čitana Uskrsna poslanica našeg biskupa Franje Komarice, i nju u cijelosti možete poslušati u drugom videu koji ćete naći u opširnijem dijelu ove vijesti.

{wmv}uskrs_misa-1{/wmv} Uvodni obredi i misna čitanja.

{wmv}uskrs_homil{/wmv} Biskupova poslanica i molitva vjernika.

{wmv}uskrs08_misa-3{/wmv} Euharistijska služba i završni dio s obavijestima o blagoslovu polja.

Hitova: 15396

OVDJE SU:

Imamo 50 gostiju i nema članova online