Nove elektronske knjige

Kreirano: Srijeda, 27 Rujan 2006 Napisao/la Josip Anušić

Naslovnica fra Jurine knjigeSvim prijateljima pisane rije?i, a naro?ito one s povijesnom tematikom, jedna uistinu radosna vijest: objavljene su u elektronskom zapisu sve knjige fra Jurice šali?e. Marinko Orlovac uložio je sav potreban trud, prvo da dobije dopuštenje, a zatim za skeniranje i javno objavljivanje na internetskim stranicama. Sve su knjige snimljene u PDF formatu i preporu?ljivo ih je prvo skinuti, a potom ih možete ?itati u jednom od PDF ?ita?a, preporu?am Foxit pdf reader, zgodan mali program?i?.
Svih pet knjiga možete na?i na stranicama obitelji Orlovac (klik na plava slova).
Ovo su njihovi naslovi kronološkim redom:

HOD U VJERI (1991)
SJEVEROZAPADNO OD BANJALUKE (1999)
DILJEM ZAVI?AJA (2000)
FRANJEVCI SJEVEROZAPADNE BOSNE (2002)
S BANJALU?KIH STRANA (2003)
Hitova: 19527

OVDJE SU:

Imamo jedan gost i nema članova online