Proslava sv. Ilije kod kapelice u Kuljanima

Kreirano: Subota, 26 Srpanj 2014 Napisao/la Josip Anušić

Fra Dujo kapela svetog Ilije u KuljanimaU našoj župi je uvijek veselo. Svi se okupljaju na svim proslavama u župi, po svim selima i grobljima, a i nedjeljna misa je ono pravo istinsko veselje. Sve se odvija po istoj šabloni: prvo sveta misa i molitva za Božji blagoslov, a onda poslije zajedničko druženje uz šalu, poneko pićence, razgovor i dogovor. Ako se tko pridruži od iseljenih, bivših župljana, dobro došao. Što više to bolje. Tako je bilo i za proslavu sv. Ilije, a tako se očekuje u nedjelju 27.7. i na Bijedi povodom blagdana svete Ane gdje će biti pučka sveta misa.

Više fotografija Josipe Savić (Anušić) pogledajte ispod:

Hitova: 23233

OVDJE SU:

Imamo 107 gostiju i nema članova online