Video s proslave Gospe od Anđela 2008.

Kreirano: Petak, 08 Kolovoz 2008 Napisao/la Josip Anušić

Fra Marko, koji ponekad piše ovdje, prekrasno je otpjevao evanđelje. Radosna vijest, snagom i sadržajem Božje objave već je zanosna, ali kad tomu pridodate ovaj lijepi dar pjevanja, pa i zanos samog pjevača, onda to one koji slušaju ostavalja bez daha, širom otvorenih usta. Uostalom pogledajte!

Pomno propremeljena propopovijed traži da je se uvijek i uvijek posluša i prisjeti. Propovjednik Ivan Pero Grgić dotaknuo je nekoliko vrućih vjerničkih tema. Također možete pogledati i poslušati.

Naravno, na videu će biti i onih koje znate da su otišli da nazoče proslavi ovog blagdana, u našoj župnoj crkvi, nekad najviše slavljen i najbolje posjećen. Ako je netko odlutao, pa nije ovdje bio već u nekoj hladovini i kupanju, moći ćete ga blago prekoriti.

Evanđelje

{wmv}evandjele{/wmv}

Propovijed

{wmv}propovijed-08{/wmv}

Poznata lica u nazočnima.

{wmv}ulaz-porc-08{/wmv}

Hitova: 80808