Lokalni izbori u Bosni i Hercegovini

Kreirano: Subota, 12 Srpanj 2008 Napisao/la Josip Anušić

Ove godine 5. listopada u Bosni i Hercegovini održat će se lokalni izbori u oba entiteta. To znači da će gradovi i općine dobiti novu vlast temeljem glasovanja koje bude provedeno na biralištima u samim mjestima, zatim na biračkiim mjestima u veleposlanstvima i konzulatima Bosne i Hercegovine diljem svijeta, ali i temeljem glasova koji budu stigli putem pošte. Većini vas koji ovo čitate zanimljiv je ovaj drugi i treći oblik glasovanja za koji je potrebno izvršiti prijavu Centralnoj izbornoj komisiji putem obrasca koji možete preuzeti klikom OVDJE. Na vaše računalo sići će obrazac koji treba popuniti prema uputama i onda ga možete poslati poštom ili fax-om ili e-mailom. Prijavu treba biti na adresi Izbornog povjerenstva najkasnije do 22. srpnja, dakle nepunih 10 dana. Ostale upute možete vidjeti na stranicama www.izbori.ba.

Hitova: 13654