Božić u našoj župi

Kreirano: Četvrtak, 25 Prosinac 2008 Napisao/la Josip Anušić

Misom polnoćkom, vjernici župe Barlovci, ušli su radosno i s pjesmom u Božićni ciklus slvaljenja crkvene godine. U okićenoj crkvi ispred prekrasno uređenih jaslica okupilo se oko 70-tak vjernika mahom trajno nastanjenih na području župe, a nekoliko njih je pristiglo iz Austrije, Hrvatske, Italije, Nizozemske ..., svi s istom željom: evocirati uspomene, probuditi u sebi one stare osjećaje, pjevati s jednakim žarom lijepe Božićne pjesme. Misno slavlje slavio je župnik fra Dujo Ljevar, a glazbena pratnja bila je zadatak čs. Marine Domić. U propovijedi pročitana je Božićna poruka biskupa banjolučkog Franje Komarice. Radosti i srdačnosti bilo je u izobilju, osmijeha i sretnih lica, iskrenih želja i čestitanja.

{mosimage} {mosimage} {mosimage} {mosimage} {mosimage}

Hitova: 14872