Sahrana Zorke Blažević

Kreirano: Subota, 18 Travanj 2009 Napisao/la Josip Anušić

Umrla je Zorka Blažević (rođ. Golub u Šargovcu) u 67. godini života nekoliko dana nakon što je šlagirana. Sahrana je bila na groblju Markovo polje 17. travnja, petak. Na posljednji ispraćaj okupilo se mnogo prijatelja pok. Zorke i tugujuće obitelji: sina Tomislava, kćeri Katice, Jelene, sestara, unučadi, zetova Šime i Maria. Pokojnica ima dvije rođene sestre zaređene za časne sestre, s. Bernardina (Dagica) i s. Celina (Ana) Golub. To je razlog nazočnosti većeg broja časnih sestara na ukopu i predvoditelja ukopnih obreda- fra Tomislav Glavnik- prijatelja redovnica, uz sadašnjeg župnika Gvozda fra Juru Stipića. Pokojna Zorka je supruga pokojnog Ilije Blaževića - Ile iz Kuljana gdje su živjeli sve do progona krajem rata. Nakon toga smješteni su u Gvozdu gdje je Ilija umro 2000. godine, a sada i supruga mu Zorka. Pokoj vječni daruj im Gospodine i Svjetlost vječna neka im svijetli.

{mosimage}{mosimage}{mosimage}{mosimage}{mosimage}

Hitova: 13896