Poginuo Cucek Mirko

Kreirano: Nedjelja, 10 Svibanj 2009 Napisao/la Josip A.

Na žalost, tužne vijesti nižu se jedna na drugu. Proteklog četvrtka 7. svibnja u večernjim satima poginuo je Mirko Cucek, 28 godina iz župe Barlovci, nastanjen u Kuljanima - Gradiška cesta. Pokojni Mirko je ima brata blizanca Viktora, oba su na očevim stopama te su nadaleko poznati u banjolučkom kraju kao dobri autoelektričari. Pokojnog Mirka krasile su i sve ponajbolje ljudske i vjerničke vrline, aktivan u crkvenim udruženjima mladih okupljenih u biskupiji. Blage naravi, skroman, uvijek spreman na pomoć, srdačan i zahvalan. Njegovom smrću nastala je velika praznina u zajednici, a u obitelji nikad prežaljeni. Mollimo Boga da obitelji dadne utjehe i olakšanje boli. Za njegovu nevinu dušu uvijek će biti Božjeg milosrđa. Priložene fotografije su sa mise zadušnice održane u nedjelju 10. svibnja.

Detaljno je vijest objavljena na portalu Nezavisnih novina.

 

Hitova: 15298