Lipanj u našem kraju

Kreirano: Četvrtak, 18 Lipanj 2009 Napisao/la Josip Anušić
Poštovani zemljaci, nakon duže stanke napokon da na stranici nešto malo osvježim. Makar i s ovim dvjema vijestima koje mnogima neće mnogo pomoći i samo će žalosno uzdahnuti. Naime, znate da je kalendarski već prošao sv. Vid naslovnik naše župe, patron ili zaštitnik, međutim, svečana proslava bit će sada u nedjelju iza sutrašnjeg spomendana Srca Isusova i subotnjeg Srca Marijina. Tko bi mogao poželjeti ljepšu i duhovno ispunjeniju trodnevicu. Dakle, vi koji možete u nedjelju 21. lipnja sjedajte u vaša auta i na misu u 10.30 sati kad će biti obilježen spomen patrona naše župe. Ovdje pridodajemo i vijest s Petrićevca. U ponedjeljak 22. lipnja 2009. godine bit će proslava šeste obljetnice posjeta sv. Oca Ivana Pavla II. Petrićevcu. Tom će prigodom fra Rafael Lipovac proslaviti šezdesetu obljetnicu svoga svećeništva. Sveta misa će se slaviti u 10,30 sati.
Hitova: 13786