Trodnevica i blagdan Sv. Vida ponovno sa fra Ivom Pavićem

Kreirano: Srijeda, 18 Svibanj 2011 Napisao/la Josip Anušić

Za ovogodišnju proslavu zaštitnika župe Barlovci, Sv. Vida, vjernici će imati priliku za trodnevnu pripravu, trodnevica, koju će predvoditi kao misno slavlje fra Ivo Pavić. Široj javnosti ovaj svećenik je poznat po duhovnim vježbama na kojima se Bog slavi i proslavlja po znakovima obraćenja i uslišanja duhovnih potreba. Našoj župi, ovaj cijenjeni gost, dolazi drugi puta. Prošlogidišnju proslavu Gospe od Anđela predvodio je upravo fra Ivo i time započeo druženje koje se nastavlja pripravom i proslavom ovogodišnjeg blagdana Sv. Vida, ali ovaj puta druženje će trajati 4 dana.

Naime, trodnevica započinje na nedjelju Pedesetnice (12. lipnja), Duhovi, misom u 18 sati i nastavlja se u ponedjeljak i utorak u isto vrijeme. Na sam blagdan (15. lipnja) misa je u 10.30. Nadamo se da će mnogi od vas biti u mogućnosti, ili na drugi način sebi stvoriti slobodno vrijeme, kako bi sudjelovali u ovim duhovnim vježbama i pripravi proslave blagdana spomena mučeništva sv. Vida.

Hitova: 27664