Joso i Mare proslavili 60. godišnjicu braka

Kreirano: Petak, 22 Ožujak 2019 Napisao/la Josip Anušić

ana s roditeljima i kćerkom i unučicom(Delnice, prosinac 2018.) - Zimus naletih na "fejsu" obilježavanje visoke godišnjice braka, točno 60 godina zajedničkog života Mare i Jose Blažević iz Kuljana. U krugu najuže obitelji proslavili su jubilejskih 60 godina od svoga crkvenog vjenčanja u župi Barlovci.  Mare rođena Topić iz Orlovca rođena je 1936., također naša župa. Joso je rođen u Kuljanima i kršten istoga datuma kada je nakon 24 godine sklopio svoj brak s Marom. Bio je to treći dan Božića 1958. god., na blagdan sv. Ivana Evenđelista. U Kuljanima su stekli svojih petero djece: Anu, Slavu, Ivu, Tomu i najmlađu Antoniju. Dolaze ratne 90-te godine kada ovaj bračni par mijenja svoju kuljansku adresu za sadašnju u Delnicama. Život teče dalje, udaje i ženidbe djece započete u Kuljanima nastvalju se i u novim okolnostima, rađa se novi naraštaj djece u ovoj obitelji. Trenutno imaju devet unučadi i dvoje praunučadi od nasjtarije unuke Ivane. Želimo im još dobroga zdravlja i života da dočekaju još koje praunuče.

 

Evo i nekoliko fotografija u prilogu, onih kojima se dalo slikati. Najiskrenije čestitke Josi i Mari u povodu slavlja ove visoke obljetnice zajedničkoga života kroz koji su podigli svoju djecu, školovali i dali im kruh u ruke, odgojili ih za samostalan život čestito i pošteno, a takva su im djeca, istaknuti i priznati članovi društva u kojem žive i rade. Bog vas blagoslovio.

joso i mare

Josi je 85. godina, a Mari 83.

joso i mare s djecom

joso i mare s praunucima

joso i mare s tortom

unuci i praunuci

unuka ivana s praunucima i mužem

joso i mare vjenčana slika

Hitova: 13801