Umrla Janja Aleksić rođ. Domić

Kategorija: Obavijesti Kreirano: Ponedjeljak, 19 Listopad 2020 Napisao/la Josip Anušić

pok Janja Aleksić DomićRodbini, prijateljima i znancima javljamo tužnu vijest da je u Rijeci preminula u krugu svoje obitelji, baka, majka i supruga, gđa. Janja Aleksić rođena Domić. Pokojnica je rođena 1939. u Kuljanima (na Malti) od oca Franje i majke Anđe, koji su uz nju rodili braću Ivicu, Antu i Luku, te sestre Veru, Biserku, Katicu i Jelenu. Po udaji za supruga Iliju živjeli su na adresi Gradiška cesta u Zalužanima, tu su rodili i podigli svoje tri kćeri Marinu, Anitu i Vericu. Ratnih godina mijenjaju kuću za Delnice, a potom s obitelji preseljavaju u Rijeku. Osim traume zbog preseljavanja i ostavljanja kuće i svega što je stekla sa svojim mužem Ilijom, pokojnica je prije nekoliko godina doživjela veliku obiteljsku tragediju kada je teško oboljela, a ubrzo i preminula najmlađa kćerka Vera. Vjerujemo da su se srele u svjetlosti vječnoj, da zagrljene imaju mir pred licem Božjim. 

Posljednji ispraćaj pok Janje bit će 20.10.2020. na groblju Drenova u Rijeci.

Ozalošćenoj obitelji:
suprugu Iliji,
kćerima Marini i Aniti,
zetu Ivici,
unucima Karlo i Iva
izražavamo iskrenu sućut u ovim teškim trenucima.
Počivala u miru Božjem, svjetlost vječna neka ti svijetli.

Hitova: 8578