Četverostruko krštenje u našoj župi.

Kategorija: Novosti Kreirano: Nedjelja, 15 Travanj 2018 Napisao/la Josip Anušić

krštenje VidakovićŽupna crkva u nedjelju 15. travnja 2018. odjekivala je radosnom pjesmom mladih Framaša iz župe Petrićevac, čime su uveličali posebno radosno slavlje četverostrukog krštenja djece različitih uzrasta iz obitelji udovice Daliborke Vidaković r. Lovrić od Grozde i Tome. Stjepan, Marko, Rahela i Rebeka krštenjem su postali djeca Božja i članovi naše male župne zajednice, Župe Barlovci. Dragi Bog ih je blagoslovio milošću krštenja, molimo se da uvijek budu u radosti Očevoj, ispunjeni ljubavlju i dobrim djelima. Pomolimo se za ovu djecu, za njihovo sretno djetinjstvo, da ih u životu prate blagostanje i uspjeh.

Frama je zajednica franjevačke mladeži. Kod nas djeluju samo u samostanu Petrićevac okupljeni od domaće mladeži i nekoliko studenata u Banjoj Luci. Sa župnikom fra Ivom poznaju se iz vremena kada je on bio gvardijan na Petrićevcu i zato su se rado odazvali njegovom pozivu da pjesmom animiraju misno slavlje s četiri krštenja. I kako kažu nazočni na ovome slavlju, dobro su pjevali pod misom, ali i vani nakon mise bilo je veselo i raspjevano. Bogu hvala i na njihovoj vjeri i duhovnom raspoloženju da svojom pjesmom i sviranjem uveličaju radost svih nazočnih. 

krštenje Vidaković

krštenje Vidaković

krštenje Vidaković

krštenje Vidaković

krštenje Vidaković

krštenje Vidaković

Hitova: 1858