Petrićevac

Franjevački samostan Petrićevac

Franjevački samostan Presvetog Trojstva i župa sv. Ante Padovanskog
Župa i Samostan Petrićevac
  1. Ovdje možete pročitati župni listić u digitalnom obliku: 040. Župni listić – Petrićevac (34. nedj. kroz god.)
  2. Ovdje možete pročitati župni listić u digitalnom obliku: 039. Župni listić – Petrićevac (33. nedj. kroz god.)
  3. Čovjekov je životni put neizvjestan i nepredvidljiv i koliko god pokušavali doseći razinu određene sigurnosti u ono što činimo, život nam ipak dokaže da je sigurno samo da ništa nije sigurno. Tako je i u komunikaciji i odnosima koje gradimo s ljudima. Sve je krhko i lomljivo kao komad stakla, a i dalje najkrhkije ostaje […]
  4. Ovdje možete pročitati župni listić u digitalnom obliku: 038. Župni listić – Petrićevac (32. nedj. kroz god.)
  5. Ovdje možete pročitati župni listić u digitalnom obliku: 037. Župni listić – Petrićevac (31. nedj. kroz god.)