Hod u vjeri - fra Juro

Kreirano: Četvrtak, 31 Kolovoz 2006 Napisao/la Josip Anušić

Zahvaljujući ljubaznosti i nesebičnosti autora, radostan sam što mogu ponuditi na internetu kompletno djelo
fra. Jurice Šalića: ”Hod u vjeri” (.html verzija koja se može odmah čitati),  možete ovdje pokupiti kompletnu elektroničku verziju knjige  (.pdf verzija). Istovremeno sam i tužan zbog njegovog slabijeg zdravstvenog stanja.  

-->Da li je dozvoljeno umnožavati i dijeliti ovo djelo?

- KNJIGU JE DOZVOLJENO kopirati, ispisivati, te dijeliti u papirnom ili elektroničkom (pdf) obliku, za osobnu uporabu ili prijateljima i poznanicima. Dozvoljeno je praviti linkove sa drugih Internet stranica prema ovoj stranici.
- KNJIGU NIJE DOZVOLJENO umnožavati u komercijalne svrhe. Trebamo respektirati autora i njegov rad. Također nije dozvoljeno mijenjati sadržaj djela.

-->Kako doći do originalnog tiskanog djela?

- Banjalučka biskupija prodaje ovu knjigu za 5 EUR + poštarina.

-->Kako ispisati knjigu sa osobnog računala na pisač (printer)?
Najjednostavnije je ispisati na A4 format sa pisačom koji ima mogućnost dvostranog ispisa. U nekim zemljama postoje i usluge tiskanja elektroničkih knjiga, problem je samo cijena, u tom slučaju, jeftinije bi bilo naručiti original.

Marinko Orlovac
marinkoorlovac(at)hotmail.com [zamijeni (at) sa @].
Hitova: 7361