Ljetni susret

Kategorija: Edita Topić Kreirano: Utorak, 05 Rujan 2006 Napisao/la Edita Topić

On-line prijateljice, prvi susret 
Bio je to još jedan vreli srpanjski dan u kome se dogodio susret "uživo" dvije online prijateljice ?ije je prijateljstvo na ovoj stranici zapo?elo prije gotovo godinu dana, gdje su chatajuci uz jutarnju kavu i aktivno sudjeluju?i u pisanju i radu na stranici razvile jedan prijateljski odnos dviju mladih žena, majki koje su sa istog podneblja onog našeg banjalu?kog ponovno otpocele život daleko tamo preko oceana.

Dakle, dogodio se susret Zorice i Edite u Petrinji, mjestu gdje su se naselili mnogobrojni banjalu?ani i što dakle re?i, osim, bio je to nezaboravan trenutak radosti, bilo je tako lijepo popri?ati "uživo", komentirati sve one naše dogodovštine s ovog chata i biti na trenutak zajedno a još ako se k tome doda da nam se i o?evi poznaju onda ne treba naglašavati kako je to bio lijep susret.

{mosimage}

Nadajmo se, a nada uvijek umire zadnja da ovo nece biti i posljednja prilika za ponovni susret, tko zna možda slijedeci put u nekom vecem broju u svakom slucaju Zoki hvala na gostoprimstvu i do slijedeceg chatanja ostaj mi zdravo.

Hitova: 5213