Sv. Nikola podijelio darove djeci naše župe

Kategorija: Novosti Kreirano: Subota, 21 Prosinac 2019 Napisao/la Josip Anušić

sv nikola 2Druge nedjelje Došašća, 8. prosinca 2019.g., nakon svete mise, u povodu sv. Nikole, zaštitnika i glavnoga darovatelja djece, upriličena je podjela darova i u našoj župi, koju je na dogovor župnika fra Ive, svečano i dolično provodila Franjevačka mladež (FRAMA) koja djeluje u župi Petrićevac.

Djecu su na podjelu darova i druženje sa sv. Nikolom doveli roditelji, a i bake i djedovi. Darove je primilo 17-ero djece pošto su sv. Nikoli rekli da su uglavnom bili dobri svojim roditeljima i da su se molili dragome Bogu. Oni koji su to manje radili obećali su popraviti propuste do slijedeće podjele darova nagodinu. 

Fotografije i osnovne informacije su preuzete s mrežnih stranica Samostana Petrićevac.

sv nikola 1

sv nikola 6

sv nikola 3

sv nikola 4

sv nikola 5

sv nikola 7

 

Hitova: 2715